Otevřené akademické mistrovství v požárním sportu Ostrava 2017

Dne 26. a 27. dubna se konala soutěž Otevřené akademické mistrovství v požárním sportu Ostrava 2017.

Otevřené akademické mistrovství v požárním sportu se konalo v areálu Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje v Ostravě Porubě. Závod se skládal z několika disciplín, a to ze štafety, běhu na sto metrů s překážkami, z výstupu do čtvrtého patra cvičné věže a z požárního útoku.
Na letošním ročníku této soutěže měla zastoupení i Jihočeská univerzita. Reprezentoval je tým děvčat ve složení: Linda Cafourková, Kristýna Hořejšová, Nikola Jírovská, Lenka Jordáková, Denisa Machovcová, Barbora Mičulková a Vladěna Nesibová.

Děvčata byla úspěšná a obsadila celkové 13. místo. Podmínky pro závod byly ztíženy počasím. Celý den sněžilo, ale i tak se podařilo úspěšně reprezentovat Jihočeskou univerzitu v tomto sportu.

Týmu našich hasiček dnes poděkoval pan rektor Tomáš Machula za pěkný výsledek a skvělou reprezentaci Jihočeské univerzity.