Nově přístupné ebooks na univerzitě - kolekce CABI eRefWorks

Pro studenty, akademické a vědecké pracovníky z celé Jihočeské univerzity byl v rámci projektu MERELI zajištěn přístup ke kolekci CABI eRefWorks, která obsahuje 13 níže uvedených odborných referenčních zdrojů (encyklopedií a slovníků) zaměřených na přírodní vědy:

• Botanical Medicine in Clinical Practice
  • A Dictionary of Entomology
  • Dictionary of the Fungi
  • Dictionary of Travel and Tourism Terminology
  • Encyclopedia of Applied Animal Behaviour and Welfare
  • Encyclopedia of Ecotourism
  • Encyclopedia of Farm Animal Nutrition
  • Encyclopedia of Fruit & Nuts
  • Encyclopedia of Seeds
  • Encyclopedia of Tourism and Recreation in Marine Environments
  • Encyclopedia of Vitamin E
  • Fungal Families of the World
  • Mason's World Dictionary of Livestock Breeds, Types and Varieties

Projekt MERELI (reg. č. CZ.1.05/3.2.00/12.0227) je realizován prostřednictvím OP VaVpI.

K  CABI eRefWorks můžete také přistupovat prostřednictvím adresy http://www.lib.jcu.cz/cs/eiz-abc, kde se Vám zobrazí abecední seznam všech dostupných elektronických zdrojů.

Práce s databázemi je možná ze všech počítačů připojených v síti JU. Pro připojení odkudkoliv můžete využít připojení prostřednictvím VPN koncentrátoru po autentizaci uživatele.

Vaše dotazy můžete zasílat na adresu eiz@lib.jcu.cz