Mezinárodní studentský klub hledá nové mentory

Mezinárodní studentský klub Jihočeské univerzity hledá nové mentory.  Od září 2012 ISC USB zorganizovalo velké množství akcí: od výletů do Prahy, Krumlova a Tábora, přes Erasmus Meeting Table, soutěž v bowlingu nebo karaoke večer. Každý ze zahraničních studentů dostane přiděleného svého vlastního „mentora“, tedy člověka, který svému chráněnci pomůže se vším, co je s příjezdem do České republiky spojeno. Pokud máte zájem o cizí kultury, chcete si zlepšit jazykové dovednosti, získat nové přátele, pak jste ti praví! Přijďte se dozvědět více do Klubu Akademické knihovny v pondělí 13. 5. v 17.00 nebo ve středu 15. 5. v 17.00! Více informací na isc.jcu.cz.

Přečtěte si článek Kateřiny Blažkové "Cizince, ty já rád, cizinec je můj kamarád".