Květnový cyklus popularizačních workshopů scienceZOOMcafe startuje přednáškou o vůdcovství

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích v květnu realizuje další cyklus popularizačních workshopů “scienceZOOMcafé“ v rámci projektu scienceZOOM, který je zaměřen na netradiční formu popularizace výsledků výzkumu a vývoje.

Popularizační workshopy představují pravidelný cyklus debatních večerů, na kterých se setkávají vědci, odborná i laická veřejnost v neformálním a příjemném prostředí kavárny v centru města České Budějovice – Jazz & blues restaurant Modrý dveře. Workshopy mají za cíl zprostředkovat kontakt mezi vědci a širokou veřejností a vytvořit příjemný prostor pro sdílení zájmu o poznání nad šálkem dobré kávy či sklenicí vína.

Účast na workshopech je bezplatná a prvních 30 účastníků workshopu obdrží od organizátorů pozornost v podobě malého občerstvení.

Témata popularizačních workshopů v květnu 2013 jsou následující: Vůdcovství dnes: Cesta hrdiny (7. květen), Letem sýrovým světem (14. květen) a Radosti a strasti studentů v zahraničí (21. květen).

Více informací o workshopech naleznete na stránkách scienceZOOM

Oficiální tiskovou zprávu si přečtěte zde