Konference řešila otázky imunoterapie nádorových onemocnění a nemoci přenášené klíšťaty

Ve dnech 22. - 23. 5. 2013 se konala v zasedací místnosti Auly JU závěrečná konference Přírodovědecké fakulty k projektu Vytvoření a rozvoj týmu zaměřeného na výzkum a výuku v oblasti medicínské biologie“, reg. č. CZ.1.07/2.2.00/15.0361, který je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

Během konference přednesli členové realizačního týmu a studenti 20 přednášek ve dvou odborných směrech, a to imunoterapie nádorových onemocnění a nemoci přenášené klíšťaty. Speciálním bodem pak bylo hodnocení stáží studentů u našich partnerů.

Konference se zúčastnili  zástupci z řad odborníků - supervizor celého projektu, RNDr. Vratislav Horák, zástupci partnerských organizací  (firma Areko, spol. s r.o., Biologické centrum, v.v.i. a laboratoř Stafila, spol. s r.o.), dale finanční manažer z MŠMT, Ing. Milan Karmazín, členové projektového týmu, studenti a další zájemci o problematiku přednášených témat.

Bližší informace si můžete přečíst v oficiální zprávě