Jihočeský univerzitní orchestr hledá nové členy

Chcete být u zrodu nového univerzitního bigbandu, nebo se začlenit do již existujícího symfonického orchestru? Právě nyní máte možnost stát se členy Jihočeského univerzitního orchestru. Zahajovací zkouška proběhne již v září, v prvním týdnu nového akademického roku.

Podrobné informace a kontakt ke stažení zde.

Jihočeský univerzitní orchestr je symfonickým tělesem, které vzniklo v roce 2010 na Katedře hudební výchovy Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Za svou krátkou existenci orchestr úspěšně odehrál řadu samostatných koncertů a vystoupení k různým slavnostním příležitostem, na nichž se představili i četní sólisté především té nejmladší generace. V Jihočeském univerzitním orchestru působí studenti a pedagogové jednotlivých fakult Jihočeské univerzity a jeho repertoár obsahuje jak klasickou hudbu všech období, tak hudbu filmovou, taneční a populární.

Bližší informace o orchestru naleznete na webu Pedagogické fakulty.