Jihočeská univerzita na veletrhu v Kyjevě

Jihočeská univerzita se účastnila veletrhu v Kyjevě, na který dorazilo několik tisíc studentů.

Minulý týden se konal mezinárodní veletrh vzdělávání v hlavním městě Ukrajiny, v Kyjevě. Na tento veletrh zavítalo několik tisíc studentů, kteří se rozhodují vycestovat za studiem do zahraničí. Jihočeská univerzita jim tuto možnost může v rámci svých studijních programů dopřát. V rámci veletrhu poskytoval informační stánek Jihočeské univerzity přehled studijních oborů, informace o přijímacím řízení, stipendiích, ubytování a mnoho dalšího.
Každoročně do Českých Budějovic na Jihočeskou univerzitu přijíždějí desítky těchto studentů v rámci různých stipendijních a studijních programů. Nachází zde kvalitní vzdělání, služby i zázemí univerzitního kampusu.

V průběhu veletrhu navštivili informační stánek Jihočeské univerzity zastupitelé města Kyjev, které zaujalo velké množství nabízených možností studia i současný vizuální styl univerzity. Náš stánek se setkal s velkým ohlasem u zájemců o studium, jejich rodičů i u výchovných poradců z jednotlivých středních škol. Velkému zájmu se těšila  i nová videoprezentace Jihočeské univerzity.

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích získala opět diplom za rozvoj mezinárodní spolupráce.