Dobročinná sbírka pro studenta Přírodovědecké fakulty Pavla Hronka

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích pořádá veřejnou sbírku pro studenta Přírodovědecké fakulty JU Pavla Hronka, který po prodělaném zánětu míchy ztratil hybnost nohou a léčba je velice nákladná. Sbírka je pořádána za účelem získání finančních prostředků k úhradě nákladů za neurorehabilitační procedury, které nehradí pojišťovna.

Dvaadvacetiletý Pavel prodělal zánět míchy, který mu způsobil plnou nehybnost nohou takřka z minuty na minutu. Přesto se student druhého ročníku Přírodovědecké fakulty JU nevzdává. Denně posiluje svaly a počet kroků, které ujde s francouzskými holemi, stále roste, ačkoliv nelze s jistotou říci, zda se jeho stav bude nadále zlepšovat a pokud ano, je nejasné, jak dlouho to bude trvat. Pavlovi velice pomáhají specializované neurorehabilitační procedury, které ovšem nehradí pojišťovna.
Č. zvláštního účtu: 286655167/0300

Žádost o potvrzení o daru (při částce vyšší 1.000,-)  pro daňové účely zašlete na sklement@jcu.cz a uveďte jméno, adresu trvalého bydliště, číslo účtu (z něhož byl dar poskytnut) a datum.

Více se o Pavlovi můžete dočíst zde.

Přispívat můžete do 31. 3. 2019 na území celé ČR.

Děkujeme!