Centrum prevence nabízí zdarma úpravu životosprávy lidem, kterých se týká onemocnění srdce a cév

Centrum prevence civilizačních chorob ZSF JU otvírá další kurz určený lidem, kteří už mají nějakou zkušenost s nemocemi srdce a cév, popřípadě se snaží jim předejít úpravou životosprávy.

Odborné poradenství je zdarma a není pouze jednorázové, nýbrž systematické, což je velká výhoda. Počet míst je omezený – skupina, která se setkává vždy v úterý od 14.30 hodin, má maximální počet 12 osob, aby bylo dost času s každým účastníkem pracovat a poskytnout mu vše potřebné. Pokud má ovšem někdo zájem o individuální poradenství v čase, který mu vyhovuje více, je možné se v centru také domluvit a docházet tam samostatně.

Kurz je založený na spolupráci odbornic z Centra prevence civilizačních chorob ZSF JU, které díky tomu, že vyučují studenty, mají přístup k nejnovějším poznatkům a zkušenostem v oboru. Klientům se také věnují další specialisté: výživový poradce, nutriční terapeutka a fyzioterapeut. Objednat se lze v Centru prevence civilizačních chorob, Nerudova 53a, 370 04 České Budějovice, tel.: +420 38 903 7840 (ÚT, ČT 14:00 – 17:00).

Podrobněji ZDE.

Naše fakulty

Více o našich fakultách