Akademická knihovna bude hostit konferenci "Profesionálové v neziskovkách"

V úterý 10. září od 14. hodin se v Akademické knihovně Jihočeské univerzity uskuteční konference "Profesionálové v neziskovkách".

Hlavním cílem této akce je představit možnosti, jak je možné svými schopnostmi a zkušenostmi podpořit vybraný neziskový projekt. Na podiu se vystřídá řada zajímavých a zkušených řečníků, kteří mají se spoluprací s neziskovými organizacemi bohaté zkušenosti. Mezi nimi i Ing. Renata Švestková, Ph.D. ze Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity. Zároveň budou představeny projekty, skrze které můžete najít jak krátkodobou dobrovolnickou spolupráci, tak i roční placenou práci v neziskové organizaci. Na místě bude také přítomno několik zástupců vybraných neziskových organizací, které představí své aktuální výzvy. Kdo bude mít zájem, může již z konference odcházet s konkrétní domluvenou spoluprací.

Více informací naleznete na webových stránkách a facebooku