Třetí hokejové derby ovládla JU

Ve středu 21.3. se odehrál dlouho očekávaný zápas univerzit. Tým Jihočeské univerzity zvítězil nad VŠTE 4:1.

Hokejové derby univerzit začíná být tradicí, která postupně vstupuje do povědomí tisíců diváků z řad studentů i veřejnosti. Letošní třetí ročník nebyl výjimkou, což dokazuje i obrovská návštěvnost v hokejové Budvar aréně.
Celý zápas se odehrál v duchu fair play a k vidění byly kvalitní zákroky a akce obou týmů. Diváci vytvořili nádhernou atmosféru.
Zápas byl velmi vyrovnaný. První třetina zápasu skončila bez gólu, zvrat nastal ve druhé třetině, kdy se hokejový tým Jihočeské univerzity dostal do vedení. Ve třetí třetině vstřelil hezký gól i tým Black dogs z VŠTE. Skóre v tuto chvilku bylo 3:1 pro JU, ta vedení ještě potvrdila čtvrtou brankou.

Vítězem třetího ročníku hokejového zápasu se tak stala Jihočeská univerzita se skóre 4:1.

Hokejovému týmu Jihočeské univerzity gratulujeme!