Možnosti spolupráce

Zaměstnavatelům a podnikatelům nabízí Klub absolventů JU efektivní způsob vyhledávání potenciálních spolupracovníků a zamětstnanců prostřednictvím uveřejnění volných pracovních pozic. Budete-li mít zájem prezentovat Vaši firmu na portálu Klubu absolventů JU, kontaktujte, prosím, správce portálu. Uveřejnění pracovního inzerátu cíleného na naše absolventy je zcela zdarma.

Jste naším absolventem a chcete se podělit o své znalosti a zkušenosti se současnými studenty JU? Chtěli byste se prezentovat na půdě JU např. uspořádáním výstavy fotografií? Chtěli byste JU nějakým způsobem podpořit? Pak neváhejte a kontaktujte nás!

Jihočeská univerzita dále nabízí celou řadu možností spolupráce v různých oblastech.

 

Centrum mimo jiné slouží jako kontaktní místo pro firmy, které mají zájem o spolupráci s JU v oblasti výzkumu a vývoje, využití laboratorních kapacit, kontrahovaného výzkumu, licencí a odborných konzultací.

 

Ekonomická fakulta JU nabízí spolupráci v těchto oblastech: Veletrh pracovních příležitostí JOBDAY, Stáže pro studenty, Stínování manažerů

 

Středisko MEVPIS FROV JU ve Vodňanech nabízí spolupráci v těchto oblastech: ubytování, pronájem prostor, organizace vzdělávacích akcí, exkurze, zprostředkování cateringu a doprovodných služeb, poradenské služby, kurzy soft skills a další.